Meli-Melo

Akademia Rozwoju Osobistego Kobiet

Olga Baca

23_medium

Fotografka, pasjonatka, inspiratorka, poszukiwacz wyjątkowości.

Urodziła się w Krakowie 1987r. Ukończyła Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Plastycznych w Krakowie oraz Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi pod opieką prof. Krzysztofa Hejke.

Jest autorką kilku wystaw indywidualnych oraz zbiorowych w całej Polsce.

Na co dzień zajmuje się reportażem, fotografią reklamową oraz grafiką. Współpracowała z agencją fotograficzną FORUM a obecnie z grupą Szerokie Perspektywy.

Prowadzi firmę Obart Studio.

 

„Fotografia jest moją pasją od najmłodszych lat a obecnie przerodziła się w sposób na życie- pracą. Fascynuje mnie reportaż, ciekawią charaktery a ponad wszystko kocham przyrodę dlatego z domu ciężko mi jest się wybrać bez aparatu. Codziennie fotografuję szukając w dniach powszednich czegoś niezwykłego a przy pracy nad większym materiale szukam prawdy, życia oraz ludzi z pasją. Fotografia jest dla mnie furtką, która otwiera wcześniej „zamknięte” ścieżki, jest drogą, która prowadzi mnie przez życie, wytycza cel w podróży, jest kluczem do spostrzegania czegoś nowego, wyjątkowego, zawierania nowych znajomości, jest smakiem… dotykiem…zmysłem, którego nigdy się nie zapomina, pragnieniem bez którego nie da się żyć…"

880 717 069 info@meli-melo.pl
Meli-Melo
Meli-Melo
Meli-Melo